Wieczór kawalerski w New Orleans

New Orleans Warszawa / Wieczór kawalerski Warszawa
7

Planujesz wyjątkowy wieczór kawalerski w Warszawie dla swojego przyjaciela i szukasz idealnego miejsca na tę okazję? Najlepszym rozwiązaniem będzie impreza w naszym night clubie. Dla wielu wieczór kawalerski jest bowiem ważnym eventem i niepowtarzalną okazją do wspólnego świętowania. W naszym klubie sprawimy, że będzie on wyjątkowy i niezapomniany. U nas możesz liczyć na połączenie rozrywki na najwyższym poziomie, wysokiej jakości usług i atmosfery, która dostarczy mnóstwa emocji i dobrej zabawy. New Orleans mieści się w centrum Warszawy – dojazd do naszego klubu jest szybki i komfortowy. Wnętrza są stylowe i nowoczesne – stanowią idealne tło dla wieczoru kawalerskiego.

Pakiety na wieczory kawalerskie

Pakiet na wieczór kawalerski można zamówić dla minimum 5 osób

Basic
250 zł /os
N
Darmowe wejście do klubu dla każdej osoby
N
3 drinki dla każdej osoby (wódka/whisky/gin/tequila/rum + napój bezalkoholowy lub duże piwo)
N
2 tańce prywatne w pokoju VIP dla Pana Młodego z wybraną tancerką!
Exclusive
650 zł /os
N
Darmowe wejście do klubu dla każdej osoby
N
Prywatna loża VIP
N
Open Bar bez limitu na: wódkę, whisky, gin, tequilę, piwo, wino, soki i napoje gazowane *
N
Taniec prywatny w pokoju VIP dla każdego gościa z wybranymi tancerkami
N
Taniec/Show dla Pana Młodego na scenie z udziałem dwóch tancerek (zgodnie z wcześniej ustalonym scenariuszem / koncepcją występów)
N
Kolacja (do wyboru dowolne danie z menu)
Standard
350 zł /os
N
Darmowe wejście do klubu dla każdej osoby
N

Rezerwacja stolika VIP

N
Drink na powitanie dla każdej osoby (wódka/whisky/gin/tequila/rum + napój bezalkoholowy lub duże piwo)
N

Taniec prywatny w pokoju VIP dla każdego gościa z wybranymi tancerkami

N
Butelka wódki (Wyborowa 0,7l) + 1l soku
N
Burger dla każdego gościa (wyselekcjonowana wołowina 200g / set warzyw / bekon / ser mimolette / jalapeno / sos firmowy / frytki)

* Wódka: Wyborowa / Żołądkowa Gorzka, Whisky: Ballantains / Johnny Walker Red, Rum: Bacardi, Wino: domowe, Gin: Seagrams, Tequila: Camino Piwo: lane / butelkowe, Soki i napoje gazowane (z wyjątkiem napojów energetycznych)

Dlaczego to właśnie u nas warto zorganizować wieczór kawalerski?

Podczas wieczoru kawalerskiego w naszym klubie w Warszawie możesz spodziewać się wyjątkowych atrakcji i usług. Gwarantujemy niezapomnianą przygodę dla wszystkich uczestników tego wyjątkowego wieczoru, który z pewnością zostanie w pamięci na lata. Nasze stylowe i eleganckie wnętrza, a także wyjątkowe show z udziałem utalentowanych tancerek pozwolą na przeżycie wyjątkowych emocji, zapewniając mentalny reset i oderwanie się od codzienności. Dla uczestników przygotowaliśmy także zestaw alkoholi, które pozwolą Wam się rozluźnić i wprawić w dobry nastrój. Nasi doświadczeni barmani przygotują dla gości smaczne drinki, które doskonale skomponują się z wieczorną atmosferą i pozwolą się zrelaksować. Dla naszych gości przewidzieliśmy również dostępne pokoje VIP, w których możesz cieszyć wieczorem z kolegami przy zachowaniu maksymalnej dyskrecji. Prywatne przestrzenie są idealnym miejscem do rozmów i tworzenia wspomnień. Nasz zespół zadba o każdy szczegół tego wydarzenia, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a przyszły Pan Młody czuł się zrelaksowany i zadowolony. Mamy bogate doświadczenie w organizacji wieczorów kawalerskich w naszym night clubie w Warszawie, dlatego też wspólnie z Tobą stworzymy wieczór wyjątkowy i niezapomniany.

Wyjątkowe pokazy taneczne

Obowiązkowym punktem programu podczas wieczoru kawalerskiego w New Orleans są profesjonalne występy naszych tancerek. Ich stylowe stroje, dopracowane choreografie i uwodzicielskie tańce sprawią, że każdy uczestnik poczuje się wyjątkowo. Są to dynamiczne i ekscytujące występy, które zapadają w pamięć na długo. Nasze tancerki stworzą niezapomnianą atmosferę, która zachęci do tańca i zabawy. Pokaz taneczny jest momentem, który bez wątpienia podnosi temperaturę na parkiecie. Dzięki temu wieczór jest pełen niezapomnianych wrażeń.

wieczór kawalerki New Orleans Warszawa

Zarezerwuj wieczór kawalerski w klubie nocnym New Orleans Warszawa

  Imię i nazwisko *:

  Adres E-mail *:

  Numer telefonu *:

  Data rezerwacji *:

  Godzina rezerwacji:

  Ilość osób:

  Wybór pakietu *:

  Tematyczne show dla Pana Młodego na scenie (z udziałem 2 tancerek). Na prośbę gości może odbyć się w pokoju VIP - 550 zł

  Tematyka show:

  Napisz nam o czym marzy przyszły Pan młody?

  Taniec prywatny w pokoju VIP dla Pana Młodego - 200zł
  Pakiety dodatkowe?

  Bezpłatna taksówka na terenie Warszawy?

  Podaj adres odbioru gości:

  Dodatkowe informacje:

  * - Pole wymagane

  WYŚLIJ FORMULARZ, A OTRZYMASZ WYCENĘ DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB WRAZ ZE SPECJALNYM RABATEM DLA WIECZORÓW KAWALERSKICH! Podane ceny są cenami orientacyjnymi i podlegają rabatowi w zależności od stopnia rozbudowania oferty oraz ilości gości. Ostateczną wycenę przygotowujemy indywidualnie i przesyłamy w wiadomości zwrotnej do akceptacji klienta.

  Jak wyglądają wieczory kawalerskie w New Orleans?

  Aby sprostać postawionemu zadaniu i przygotować rozrywkę na najwyższym poziomie, dla ekipy Pana Młodego przewidzieliśmy kilka pakietów wieczoru kawalerskiego do wyboru, w zależności od oczekiwań i budżetu. Niezależnie od wybranej opcji w każdym z pakietów przewidziany jest alkohol i niezapomniany występ taneczny dla Pana Młodego lub też wszystkich gości wieczoru kawalerskiego. Ale to nie wszystko! Jeśli z jakichś powodów pakiety nie spełniają Waszych oczekiwań, dajemy możliwość stworzenia indywidualnego pakietu. Dzięki temu wszyscy uczestnicy, wraz z przyszłym Panem Młodym na czele będą usatysfakcjonowani pobytem w naszym night clubie i przewidzianymi atrakcjami.

  Niezapomniane wrażenia, pełna dyskrecja – tylko w naszym night clubie

  Zależy Ci na pełnej dyskrecji i poufności podczas wieczoru kawalerskiego w New Orleans w Warszawie? Masz na to pełną gwarancję. Możesz być pewny, że będzie to wydarzenie w pełni prywatne. Dyskrecja jest dla nas niezwykle istotna, a wszystkie informacje dotyczące pobytu gości w klubie są traktowane jako ściśle poufne. Dodatkowo nad bezpieczeństwem gości i porządkiem w lokalu czuwa ochrona. Dzięki temu goście mogą swobodnie oddawać się relaksowi i rozrywce, resztę zostawiając nam. Jeśli organizujesz wieczór kawalerski dla kogoś z rodziny lub przyjaciela, New Orleans jest miejscem, który zapewni Wam niezapomniane wrażenia, pozostające w pamięci przez lata. Gwarantujemy, że zorganizujemy dla Was wieczór kawalerski na najwyższym poziomie.