Największy wybór whisky w Warszawie

New Orleans Gentlemen’s Club stworzył największy i najznamienitszy Whisky bar w Warszawie, a zarazem w Polsce i Europie. Posiadamy największy wybór Whisky Single Malt oraz innych rodzajów Whiskey. Nie musisz od razu kupować całej butelki, by móc delektować się pełnią smaków. Każdego dnia możesz za rozsądną cenę spróbować innej Whisky z rożnych zakątków świata i wybrać swoją ulubioną.

Największy wybór whisky w w Warszawie

W każdy wtorek w naszym klubie możesz skorzystać ze specjalnej promocji dedykowanej koneserom i smakoszom Whisky:

Wszystkie Whisky Single Malt – rabat 25%

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą alkoholi

W naszym klubie nocnym w Warszawie każdy znajdzie coś dla siebie

menu alkoholowe 1
menu alkoholowe 1

Najlepsze szampany W Warszawie

New Orleans Gentlemen’s Club przy współpracy z największym importerem szampanów – House of Champagne, stworzył bardzo ekskluzywną ofertę obejmującą zacne szampany.

szampan bar w warszawie

Klub nocny z Open Barem w Warszawie

Prawdziwy gentleman zna wartość dobrego alkoholu. Starannie wyselekcjonowane alkohole dla eleganckich panów są ozdobą naszego baru. Zapraszamy do spróbowania najlepszych alkoholi na świecie dostępnych w naszym pakiecie VIP Open Bar. W ramach pakietu możecie cieszyć się smakiem doskonałych rumów, tequili, ginu, whisky, koniaku, wódki oraz wina, napojów energetycznych i bezalkoholowych bez żadnego limitu. Po uiszczeniu jednorazowej opłaty na wieczór w wysokości 550 zł możecie do woli korzystać z oferty w ramach pakietu VIP Open Bar nie martwiąc się o rachunek. Towarzystwo najpiękniejszych kobiet na świecie, drinki dla wyrafinowanego podniebienia, występy taneczne na wysokim poziomie – to wszystko czeka na was w New Orleans. Podarujcie sobie odrobinę luksusu.