7
New Orleans Gentlemen鈥檚 Night Club Warsaw to miejsce dla koneser贸w rozrywki na najwy偶szym poziomie – inne ni偶 wszystkie pozosta艂e na mapie stolicy, pe艂ne luksusu i elegancji.

Zapewniamy niezapomniane wra偶enia dla os贸b, kt贸re chc膮 si臋 zrelaksowa膰 w otoczeniu pi臋kna i erotyki. Wn臋trza klubu s膮 odzwierciedleniem niepowtarzalnego stylu. Wzorowane na londy艅skich night clubach, pozostaj膮 daleko w tyle za wsp贸艂czesnymi trendami, co sprawia, 偶e ka偶dy mo偶e poczu膰 si臋 w naszym klubie jak w innej epoce. New Orleans to miejsce sk艂adaj膮ce si臋 z dw贸ch poziom贸w, na kt贸rych mo偶na odda膰 si臋 niezapomnianej rozrywce. Na poziomie dolnym na Go艣ci czekaj膮 wyj膮tkowe i pi臋kne tancerki, kt贸rych pokazy przenosz膮 w ca艂kiem inny wymiar rzeczywisto艣ci. Na pierwszym pi臋trze znajduj膮 si臋 natomiast ustronne pokoje, jak i sale, w kt贸rych istnieje mo偶liwo艣膰 organizacji m.in. spotka艅 biznesowych oraz integracji. Na specjalnych Go艣ci czekaj膮 tu r贸wnie偶 pokoje VIP, w kt贸rych odbywaj膮 si臋 prywatne pokazy taneczne.

Miejsce dla prawdziwych gentleman贸w

W New Orleans Go艣cie maj膮 wszystko, czego potrzeba, by mo偶na by艂o si臋 rozerwa膰. To w艂a艣nie tutaj spotykaj膮 si臋 prawdziwi smakosze wyszukanego trunku. Bar w lokalu jest jednym z najwi臋kszych whisky bar贸w w Warszawie – oferuj膮c ponad 120 etykiet z ca艂ego 艣wiata (Whisky Single Malt oraz inne rodzaje Whisky), jest w stanie zaspokoi膰 gusta najbardziej wyrafinowanych smakoszy tego trunku. Co wi臋cej, przy wsp贸艂pracy z najwi臋kszym importerem szampan贸w 鈥 House of Champagne, New Orleans Gentlemen鈥檚 Club przygotowa艂 niezwykle ekskluzywn膮 ofert臋 obejmuj膮c膮 r贸wnie偶 szampany. Go艣cie organizuj膮cy wiecz贸r kawalerski mog膮 zam贸wi膰 r贸wnie偶 degustacj臋 whisky z cygarem – to pakiet dla prawdziwych gentleman贸w. W jego sk艂ad wchodz膮 dwa rodzaje Single Malt: jeden 艂agodny, drugi torfowy; Whisky irlandzka; Bourbon; blend szkocki oraz cygaro Davidoff). Opr贸cz tego bar serwuje dla go艣ci New Orleans najwy偶szej jako艣ci, oryginalne koktajle, przygotowane przez do艣wiadczonych barman贸w.
klub nocny w Warszawie

W klubie odbywaj膮 si臋 pokazy taneczne, wykonywane przez minimum 30 tancerek. Ich wdzi臋k, energia i wirtuozeria ta艅ca wprowadz膮 w inny wymiar rzeczywisto艣ci, dzi臋ki czemu w kr贸tkim czasie mo偶na zapomnie膰 o otaczaj膮cej rzeczywisto艣ci. New Orleans jest tak偶e miejscem, w kt贸rym istnieje mo偶liwo艣膰 organizacji r贸偶nego rodzaju wydarze艅. Od wieczoru kawalerskiego, przez urodziny, a偶 po konferencje i spotkania biznesowe. Go艣cie odwiedzaj膮cy klub mog膮 liczy膰 na wyj膮tkow膮 rozrywk臋, niesamowite doznania, jak i bezpiecze艅stwo. W New Orleans zapewniamy tak偶e ca艂kowit膮 poufno艣膰. Osoby zarz膮dzaj膮ce klubem to profesjonali艣ci z du偶ym do艣wiadczeniem, kt贸rzy wiedz膮, w jaki spos贸b odpowiedzie膰 na oczekiwania Go艣ci.

New Orleans to wyj膮tkowe miejsce na mapie Warszawy, idealne dla koneser贸w rozrywki na wysokim poziomie.

Galeria akt贸w

KAMILA OSSOWSKA – malarka

New Orleans to r贸wnie偶 wyj膮tkowe miejsce, w kt贸rym pasja do pi臋kna 艂膮czy si臋 ze sztuk膮. Dlatego w klimatycznych wn臋trzach klubu czeka na go艣ci wyj膮tkowa galeria akt贸w. Akty wybitnej polskiej malarki akt贸w 鈥 Kamili Ossowskiej, przepe艂nione s膮 emocjami, intryg膮, prowokacj膮, a tak偶e erotyzmem.

Obrazy dost臋pne w naszej nocnej galerii akt贸w, posiadaj膮 unikalne certyfikaty potwierdzaj膮ce ich autentyczno艣膰 i oryginalno艣膰. Istnieje mo偶liwo艣膰 odsprzeda偶y ka偶dego obrazu wraz z certyfikatem. O ch臋ci zakupu obrazu poinformuj obs艂ug臋 klubu lub napisz na adres info@neworleans.pl.